פתרונות פיננסיים

מחלקה כלכלית ומחקר

מחלקה כלכלית ומחקר מספקת שירותים כגון: עבודות ניתוח חשיפה, קביעת מדיניות לניהול סיכונים והטמעתה בחברה, סקירות מאקרו, סקירות שוק, שווי הוגן נגזרים משובצים (Embedded Derivatives), ייעוץ ובדיקות אפקטיביות הגנה לחשבונאות גידור (Hedge Effectiveness Tests) ועוד...

ניהול סיכונים פיננסי

תחום ניהול הסיכונים הפיננסיים צבר בשנים האחרונות תאוצה בעיקר לנוכח התממשות אירועי קיצון בהם תסריטים שנראו מופרכים לחלוטין הפכו לרלוונטיים. נושא ההגנות וגידור החשיפה הפכו לכלי מרכזי בניהול הפיננסי של כל חברה שחשופה לשינויים במט"ח, בריביות או מחירי הסחורות לצורך התמודדות עם אי הוודאות הגבוהה בשווקי ההון והשגת היעדים העסקיים.

ליווי פיננסי

לחדר העסקאות של אפסייד שלוחה יעודית המתמחה בשוק הריביות והבנקאות ומספקת שירותים כגון: בנקאות עסקית - מתן שירותים לעסקים קטנים ובינוניים, בנקאות תאגידית - ליווי תאגידים וחברות גדולות וניהול עושר משפחתי wealth Management ללקוחות כשירים.

שירות חדר עסקאות

​אפסייד פיננסי מפעילה חדר עסקאות כאשר היא משמשת כברוקר ללקוח בביצוע עסקאות מט"ח, סחורות, ריביות ומדד ופועלת בשקיפות מלאה מול הלקוח. צוות מיומן ומקצועי של דילרים משרת את הלקוחות בביצוע כל עסקה, מהפשוטה למורכבת ביותר, במטרה לתמחר ולבצע את העסקה בתנאים הטובים ביותר מול המערכת הבנקאית.

לתיאום פגישה עם אפסייד פיננסי

כתבו לנו

דילוג לתוכן